Profil školy História školy Textová podstrana

Profil školy

Motto:"Byť školou, kde každý môže byť úspešný na ceste k poznaniu."

Základná škola s materskou školou leží v dedinke Jazernica, ktorá je obklopená kopcami Malej a Veľkej Fatry. Sme malotriednou školou spojenou s materskou školou. V škole sa nachádzajú dve triedy, školský klub, telocvičňa, počítačová učebňa, jedáleň a priestory materskej školy v ktorých sú dve triedy.

Naša škola ponúka:

• Škola rodinného typu

• Zameranie na regionálnu výchovu a šport

• Nízky počet žiakov v triede, čo nám umožňuje individuálny prístup ku každému žiakovi

• Výučba anglického jazyka už od 1.triedy

• Služby špeciálneho pedagóga, psychológa, asistenta učiteľa

• Lyžiarsky a plavecký výcvik

• Projektové aktivity

• Krúžková činnosť

• Vysunuté pracovisko ZUŠ výtvarný obor, tanečný odbor a hudobný obor: flauta, klavír

• Organizáciu kultúrnych programov pri príležitosti Úcty k starším, Vianoc a sviatkov adventu, Fašiangov, karneval, Deň matiek, Školský Majáles

• Bohatý školský i mimoškolský program

• Pekné a príjemné prostredie školy, tried a exteriéru

• Dobré materiálno technické vybavenie, všetky triedy sú vybavené interaktívnou tabuľou, každý žiak má svoj notebook, Wi fi pripojenie na internet v triedach.

• triedy, toalety a kuchyňa po komplexnej rekonštrukcii

Našu pravidelnú činnosť môžete sledovať na našej web stránke školy: zsjazernica.edupage.org

• Základná škola s materskou školou, č.84, 03844 Jazernica
    Jazernica č. 84, 038 44 Jazernica